Zespół

Adwokat Łódź

adwokat Adam Rogalski

absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, wpisany na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Łodzi; posiadający doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego oraz koordynowaniu procesu budowlanego na wszystkich etapach. Specjalizuje się w prawie budowlanym, cywilnym, procesowym, administracyjnym oraz gospodarczym.

radca prawny Radosław Percha

absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców – osób fizycznych i prawnych. Reprezentuje poszkodowanych w postępowaniu polubownym oraz sądowym – w postępowaniu cywilnym i karnym.

apl. adw. Sylwia Cieślak

absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, aplikantka adwokacka I roku. Jej szerokie zainteresowania sprawiają, iż zajmuje się zarówno sprawami cywilnymi, jak i karnymi. Specjalizuje się w prawie wekslowym.

apl. radc. Ismena Krawczyk

absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, aplikantka radcowska I roku. Jej zadania to przede wszystkim obsługa korporacyjna przedsiębiorców oraz sprawy z zakresu prawa budowlanego i prawa pracy.

apl. radc. Marta Wojciechowska

absolwentka Wydziału Prawa, Prawa kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, od 2014 r. rozpocznie aplikację radcowską. Jej zainteresowania skupiają się wokół postępowania cywilnego, w tym zabezpieczającego oraz egzekucyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem egzekucji z nieruchomości.

stażystka Marta Zakrzewska

studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w sprawach cywilnych oraz uczestniczy w działaniach windykacyjnych poprzez sporządzanie wezwań i pozwów.

Call Now Button